Doprava zadarmo Antler  Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€. Teraz už aj do ČR!

O nás

Antler.sk Rodina

Milí zákazníci a návštevníci,

vitajte v našom e-shope s peknými vecami www.antler.sk. Dúfame, že u nás nájdete nielen inšpiráciu a štýl, ale aj potešenie a úsmev na tvári, ktorý vám doma vyčarujú produkty z našej ponuky.

Nebýva to zvykom, no budeme radi ak spoznáte aj nás, ľudí, ktorí stoja za e-shopom Antler Slovensko. Budeme radi ak spoznáte dôvod prečo sme sa rozhodli tento e-shop spustiť.

Sme štyria mladí ľudia, dva manželské páry, no hlavne sme rodina. Vďaka našim manželkám, ktoré sú sestry, trávime veľa voľného času spoločne. To nás prinútilo často uvažovať nad tým, ako vytvoriť niečo spoločné. Niečo, čo bude naše vlastné, čo nám bude prinášať radosť a kam môžeme smerovať svoju energiu a nápady. Často sme sa zahrávali s myšlienkou vybudovať e-shop pre ľudí, no chýbalo nám to najdôležitejšie – nápad.

Ako všetci, aj my radi skrášľujeme svoje domovy. Často sa však stretávame s nízkou kvalitou produktov, vysokými cenami a nudným dizajnom bytových doplnkov v obchodoch či na internete. Povedali sme si, že to musí ísť aj inak. Kvalitne, štýlovo a za prijateľnú cenu. Hobby našich milujúcich manželiek je prirodzene "Home Decor" a často tak starostlivo vyberajú produkty pre seba či blízkych z oblasti nábytku, doplnkov alebo osvetlenia. Vždy len v tom najlepšom pomere ceny a kvality. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným? Otvorili sme teda e-shop www.antler.sk.

Našim zákazníkom chceme dlhodobo prinášať vkusné, trendové a kvalitné bytové doplnky za rozumné ceny. Také, ktoré tu budú aj pre ich deti, nie len na jednu sezónu. Z našej lásky k prírode volíme najmä prírodné recyklovateľné a obnoviteľné materiály. Žiadne umeliny, plasty, a syntetika okrem súčastí výrobkov kde je to vyslovene nevyhnutné, ako napríklad elektrické súčiastky.

Prečo práve názov Antler? Antler je anglický preklad slova "paroh". Paroh symbolizuje vznešenú zver, kreativitu prírody a voľnosť. Veci, ku ktorým máme my, a veríme, že aj vy, ten najpozitívnejší vzťah. Dúfame preto, že spoločne vďaka vášmu vkusu a našej ponuke, dostaneme domov opäť o trochu viac prírody, tepla a lepšieho pocitu z pohody strávenej doma.

Antler.sk je hlavne pre vás, preto, ak máte nápady ako môžeme naše služby ešte zlepšiť napíšte nám na napady@antler.sk. Budeme vďační za každý  konštruktívny návrh a komentár, radi prijmene aj tie negatívne. Aj vďaka nim sa môžeme posúvať ďalej a dokážeme ponúkať lepšie služby.

Ďakujeme za vašu návštevu a čas.

Váš Antler