Doprava zadarmo Antler  Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€. Teraz už aj do ČR!

Katalógy

Páči sa vám tovar z katalógu, ktorý práve nie je v našom e-shope? Ozvite sa nám e-mailom na objednavky@antler.sk alebo telefonicky na +421 910 735 050. Vybraný tovar vám naceníme a po dohode radi vybavíme vašu špeciálnu požiadavku.

 

 

Mars & More
Jeseň - Zima 2020

Ľudia a príroda sú v centre všetkého, čo holandská spoločnosť Mars & More od svojho založenia vytvorila. Vyvíjajú svoje vlastné unikátne kolekcie produktov pre bývanie a životný štýl. Neustále aktualizujú svoju ponuku, aby sa uistili, že vyhovejú každému zákazníkovi. Ich stylisti a dizajnéri sú vždy v súlade s najnovšími trendmi.

Stiahnuť PDF (15 MB)

Light & Living
Svietidlá 2020

Light & Living prináša svetlo do vašich domovov už viac ako 40 rokov. Spoločnosť z mesta Noordwijk v Holandsku je pôvodným výrobcom svietidiel a presne vie čo vaša izba potrebuje. Prezrite si aktuálny katalóg a vyberte si z našej širokej ponuky.

Stiahnuť PDF (38 MB)

Light & Living
Nábytok a doplnky 2020

Doplňte svoj interiér štýlovým nábytkom a dekoráciami tradičnej holandskej značky Light & Living, ktorá skrášľuje domovy po celom svete už viac ako 40 rokov. V našom katalógu si nájde niečo pre svoj domov každý.

Stiahnuť PDF (54 MB)

Richmond Interiors
Kompletná kolekcia 2019/2020

Jedinečný štýl, luxusný vzhľad a prvotriedna kvalita jedného z najznámejších holandských výrobcov nábytku Richmond Interiors.

Otvoriť PDF (18 MB)